🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tibb Gilet Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342231 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Men's Tibb Gilet Navy Size 2 / M—
$299.75
$104.91More Images










Men's Tibb Gilet Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342231 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342231 |
























