🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tiger Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47.5cm |
| Comments | Minor fading to the color and print of the item and holes to the underarms |
| SKU | 287730 |
$19.98
Men's Tiger Logo Print T-Shirt Black Size M—
$19.98
More Images






Men's Tiger Logo Print T-Shirt Black Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47.5cm |
| Comments | Minor fading to the color and print of the item and holes to the underarms |
| SKU | 287730 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47.5cm |
| Comments | Minor fading to the color and print of the item and holes to the underarms |
| SKU | 287730 |























