🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tiger Print T-Shirt Grey Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 364895 |
$13.99
Original: $39.97
-65%Men's Tiger Print T-Shirt Grey Size M—
$39.97
$13.99More Images







Men's Tiger Print T-Shirt Grey Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 364895 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 364895 |























