🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Toweling Logo T-Shirt Navy Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small hole on the back. |
| SKU | 369809 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Toweling Logo T-Shirt Navy Size S—
$99.92
$34.97More Images







Men's Toweling Logo T-Shirt Navy Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small hole on the back. |
| SKU | 369809 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small hole on the back. |
| SKU | 369809 |
























