🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Triangle Logo Jacket Black Size IT 50 / L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361626 |
$51.29
Original: $146.54
-65%Men's Triangle Logo Jacket Black Size IT 50 / L—
$146.54
$51.29More Images










Men's Triangle Logo Jacket Black Size IT 50 / L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361626 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361626 |
























