🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Triangle Logo Polo Shirt White Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 369806 |
$34.97
Original: $99.92
-65%Men's Triangle Logo Polo Shirt White Size XL—
$99.92
$34.97More Images








Men's Triangle Logo Polo Shirt White Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 369806 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 369806 |
























