š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Utility Logo Denim Jacket Beige Size IT 44 / XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 352893 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Utility Logo Denim Jacket Beige Size IT 44 / XSā
$79.93
$27.98More Images







Men's Utility Logo Denim Jacket Beige Size IT 44 / XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 352893 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 352893 |
























