🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's V Neck Cardigan Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369203 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Men's V Neck Cardigan Navy Size IT 52 / UK XL—
$246.46
$86.26More Images








Men's V Neck Cardigan Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369203 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 369203 |
























