🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's V Neck Web Jumper Grey Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367762 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's V Neck Web Jumper Grey Size M—
$233.14
$81.60More Images








Men's V Neck Web Jumper Grey Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367762 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 367762 |
























