🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Collar Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360454 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Men's Web Collar Polo Shirt Black Size L—
$93.26
$32.64More Images








Men's Web Collar Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360454 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360454 |
























