🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Jumper Beige Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 368919 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Men's Web Jumper Beige Size L—
$173.19
$60.62More Images







Men's Web Jumper Beige Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 368919 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 368919 |
























