🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Knit Jumper Burgundy Size XXL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Burgundy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366664 |
$173.19
Men's Web Knit Jumper Burgundy Size XXL—
$173.19
More Images







Men's Web Knit Jumper Burgundy Size XXL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Burgundy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366664 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Burgundy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366664 |
























