🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Strip Polo Shirt Brown Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369256 |
$44.30
Original: $126.56
-65%Men's Web Strip Polo Shirt Brown Size S—
$126.56
$44.30More Images







Men's Web Strip Polo Shirt Brown Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369256 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369256 |
























