🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Stripe Collar Short Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 361195 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Web Stripe Collar Short Sleeve Shirt Navy Size L—
$66.61
$23.31More Images









Men's Web Stripe Collar Short Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 361195 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 361195 |
























