🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web T-Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item is showing light signs of fading. |
| SKU | 367899 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Web T-Shirt Navy Size M—
$73.27
$25.64More Images






Men's Web T-Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item is showing light signs of fading. |
| SKU | 367899 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item is showing light signs of fading. |
| SKU | 367899 |
























