
Men's Wool Trousers Black Size IT 46 / UK 30
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 73cm |
| SKU | 363527 |
Original: $79.93
-65%$79.93
$27.98More Images







Men's Wool Trousers Black Size IT 46 / UK 30
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 73cm |
| SKU | 363527 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 73cm |
| SKU | 363527 |
























