🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's X Air Jordan Bomber Jacket Grey Size IT 48 / M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item has never been worn, however there is a tiny mark from being in storage. |
| SKU | 369251 |
$1,332.22
Men's X Air Jordan Bomber Jacket Grey Size IT 48 / M—
$1,332.22
More Images











Men's X Air Jordan Bomber Jacket Grey Size IT 48 / M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item has never been worn, however there is a tiny mark from being in storage. |
| SKU | 369251 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item has never been worn, however there is a tiny mark from being in storage. |
| SKU | 369251 |




















