🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's X Air Jordan Polo Shirt Navy Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 332585 |
$95.59
Original: $273.10
-65%Men's X Air Jordan Polo Shirt Navy Size XS—
$273.10
$95.59More Images







Men's X Air Jordan Polo Shirt Navy Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 332585 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 332585 |




















