
Men's X Cactus Jack Oversized Oblique Polo Shirt Brown Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 350365 |
Original: $466.28
-65%$466.28
$163.20More Images






Men's X Cactus Jack Oversized Oblique Polo Shirt Brown Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 350365 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 350365 |




















