
Men's X Kaws T-Shirt Black Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 372139 |
Original: $373.02
-65%$373.02
$130.56More Images







Men's X Kaws T-Shirt Black Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 372139 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 372139 |




















