
Men's Zipped Hooded Parka Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 361322 |
Original: $319.73
-65%$319.73
$111.91More Images








Men's Zipped Hooded Parka Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 361322 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 361322 |




















