
Women's 2017 Cosmopolite Tweed Jacket Black Size IT 42 / UK 10
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 369618 |
Original: $1,119.06
-65%$1,119.06
$391.67More Images







Women's 2017 Cosmopolite Tweed Jacket Black Size IT 42 / UK 10
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 369618 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 369618 |
























