
Women's 2023 Wenge Wood Chain Mini Flap Bag Brown
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 364291 |
Original: $2,604.49
-65%$2,604.49
$911.57More Images

















Women's 2023 Wenge Wood Chain Mini Flap Bag Brown
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 364291 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 364291 |
























