🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Age 10 Girls Gg Monogram Cotton-Blend Skirts Beige Size XXS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 36cm |
| Comments | Age 10 Girls RRP £400 |
| SKU | 355453 |
$93.26
Women's Age 10 Girls Gg Monogram Cotton-Blend Skirts Beige Size XXS—
$93.26
More Images





Women's Age 10 Girls Gg Monogram Cotton-Blend Skirts Beige Size XXS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 36cm |
| Comments | Age 10 Girls RRP £400 |
| SKU | 355453 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Skirts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 36cm |
| Comments | Age 10 Girls RRP £400 |
| SKU | 355453 |
























