🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Alouette Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 341593 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Women's Alouette Down Jacket Black Size 2 / UK 12—
$246.46
$86.26More Images











Women's Alouette Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 341593 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 341593 |
























