🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Berre Down Jacket Beige Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 347196 |
$273.10
Women's Berre Down Jacket Beige Size 0 / UK 4—
$273.10
More Images











Women's Berre Down Jacket Beige Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 347196 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 347196 |
























