🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Besse Down Jacket Navy Size 5 / UK 20
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light wear to the zips openings, please see images. |
| SKU | 349412 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Besse Down Jacket Navy Size 5 / UK 20—
$333.05
$116.57More Images











Women's Besse Down Jacket Navy Size 5 / UK 20
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light wear to the zips openings, please see images. |
| SKU | 349412 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light wear to the zips openings, please see images. |
| SKU | 349412 |
























