🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Blazer Jacket Beige Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 369371 |
$126.56
Women's Blazer Jacket Beige Size IT 42 / UK 10—
$126.56
More Images







Women's Blazer Jacket Beige Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 369371 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 369371 |
























