🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Blondie Soho Cross Body Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Orange |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to the corners, please see images. |
| SKU | 352254 |
$139.88
Original: $399.67
-65%Women's Blondie Soho Cross Body Bag Orange—
$399.67
$139.88More Images














Women's Blondie Soho Cross Body Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Orange |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to the corners, please see images. |
| SKU | 352254 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Orange |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to the corners, please see images. |
| SKU | 352254 |
























