
Women's Boy Medium Velvet Bag Burgundy
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Burgundy |
| Height | 15cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 363574 |
Original: $1,985.00
-65%$1,985.00
$694.75More Images

















Women's Boy Medium Velvet Bag Burgundy
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Burgundy |
| Height | 15cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 363574 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Burgundy |
| Height | 15cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 363574 |
























