🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Cashmere Fine Scarf Blue
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Height | 194cm |
| Width | 72cm |
| Comments | Light wear to the material. |
| SKU | 291781 |
$79.93
Women's Cashmere Fine Scarf Blue—
$79.93
More Images









Women's Cashmere Fine Scarf Blue
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Height | 194cm |
| Width | 72cm |
| Comments | Light wear to the material. |
| SKU | 291781 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Height | 194cm |
| Width | 72cm |
| Comments | Light wear to the material. |
| SKU | 291781 |






















