🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Saffiano Purse Cream Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | L |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box |
| Est Retail Price | £780.0 |
| Colour | Cream |
| Height | 10.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light signs of wear to the piping and minor marks to the lining. |
| SKU | 283483 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Women's Plaque Logo Saffiano Purse Cream Size L—
$73.27
$25.64More Images










Women's Plaque Logo Saffiano Purse Cream Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | L |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box |
| Est Retail Price | £780.0 |
| Colour | Cream |
| Height | 10.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light signs of wear to the piping and minor marks to the lining. |
| SKU | 283483 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | L |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box |
| Est Retail Price | £780.0 |
| Colour | Cream |
| Height | 10.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light signs of wear to the piping and minor marks to the lining. |
| SKU | 283483 |






















