
Women's Caviar Quilted Mini Chain Belt Bag Yellow
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | RRP £2240 |
| SKU | 370578 |
Original: $1,865.11
-65%$1,865.11
$652.79More Images














Women's Caviar Quilted Mini Chain Belt Bag Yellow
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | RRP £2240 |
| SKU | 370578 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | RRP £2240 |
| SKU | 370578 |
























