
Women's Cc Logo Key Case Wallet Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343336 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images












Women's Cc Logo Key Case Wallet Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343336 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343336 |
























