
Women's Cc Travel Line Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Minor wear to the handles |
| SKU | 362639 |
Original: $326.39
-65%$326.39
$114.24More Images












Women's Cc Travel Line Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Minor wear to the handles |
| SKU | 362639 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Minor wear to the handles |
| SKU | 362639 |
























