🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Chantilly Monogram Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362534 |
$118.90
Original: $339.72
-65%Women's Chantilly Monogram Messenger Bag Brown—
$339.72
$118.90More Images









Women's Chantilly Monogram Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362534 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362534 |
























