
Women's Chevron Round Mini Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. |
| SKU | 341398 |
More Images














Women's Chevron Round Mini Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. |
| SKU | 341398 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. |
| SKU | 341398 |
























