🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Chevron Scarf Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Height | 200cm |
| Width | 100cm |
| SKU | 369232 |
$73.27
Women's Chevron Scarf Brown—
$73.27
More Images




Women's Chevron Scarf Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Height | 200cm |
| Width | 100cm |
| SKU | 369232 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Brown |
| Height | 200cm |
| Width | 100cm |
| SKU | 369232 |
























