
Women's Classic Double Flap Caviar Jumbo Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. |
| SKU | 340941 |
Original: $4,915.88
-65%$4,915.88
$1,720.56More Images

















Women's Classic Double Flap Caviar Jumbo Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. |
| SKU | 340941 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Production date of: 2017-2018. |
| SKU | 340941 |
























