
Women's Classic Flap Mini Bag Blue
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359689 |
More Images













Women's Classic Flap Mini Bag Blue
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359689 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359689 |
























