
Women's D-Bee Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 368874 |
Original: $912.57
-65%$912.57
$319.40More Images












Women's D-Bee Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 368874 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 368874 |




















