🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Azur Portefeuille Marco Wallet Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 11cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Slight discolouration to the leather. |
| SKU | 356481 |
$106.58
Women's Damier Azur Portefeuille Marco Wallet Cream—
$106.58
More Images







Women's Damier Azur Portefeuille Marco Wallet Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 11cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Slight discolouration to the leather. |
| SKU | 356481 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 11cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Slight discolouration to the leather. |
| SKU | 356481 |
























