🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Ebene Alma Bb Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 371266 |
$1,252.28
Women's Damier Ebene Alma Bb Bag Brown—
$1,252.28
More Images










Women's Damier Ebene Alma Bb Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 371266 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 371266 |
























