🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Ebene Neverfull Gm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368923 |
$792.67
Women's Damier Ebene Neverfull Gm Bag Brown—
$792.67
More Images
















Women's Damier Ebene Neverfull Gm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368923 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 32cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368923 |
























