🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Ebene Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 14.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Piping missing on the bottom and marks to the interior. |
| SKU | 350453 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Women's Damier Ebene Pouch Brown—
$153.21
$53.62More Images









Women's Damier Ebene Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 14.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Piping missing on the bottom and marks to the interior. |
| SKU | 350453 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 14.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Piping missing on the bottom and marks to the interior. |
| SKU | 350453 |
























