🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Ebene Vavin Wallet On Chain Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 356636 |
$356.70
Original: $1,019.15
-65%Women's Damier Ebene Vavin Wallet On Chain Bag Brown—
$1,019.15
$356.70More Images










Women's Damier Ebene Vavin Wallet On Chain Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 356636 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 356636 |
























