🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Diorama Wallet On Chain Bag Silver
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Silver |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344722 |
$859.28
Women's Diorama Wallet On Chain Bag Silver—
$859.28
More Images







Women's Diorama Wallet On Chain Bag Silver
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Silver |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344722 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Silver |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344722 |




















