🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Elevee Down Jacket Black Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| SKU | 343866 |
$90.92
Original: $259.78
-65%Women's Elevee Down Jacket Black Size 3 / UK 14—
$259.78
$90.92More Images









Women's Elevee Down Jacket Black Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| SKU | 343866 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| SKU | 343866 |
























