đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Epi Petit Bucket Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 369914 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Women's Epi Petit Bucket Bag Brown—
$373.02
$130.56More Images















Women's Epi Petit Bucket Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 369914 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 369914 |
























