đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Ff Zucca Roll Large Tote Bag White
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 28cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368792 |
$97.92
Original: $279.77
-65%Women's Ff Zucca Roll Large Tote Bag White—
$279.77
$97.92More Images









Women's Ff Zucca Roll Large Tote Bag White
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 28cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368792 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 28cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 368792 |
























